هندزفری ( Handsfree )

هندزفری ( Handsfree )

هندزفری از لوازم جانبی مبایل است که جهت مکالمه و شنیدن فایل صوتی استفاده می شود. با هندزفری می توانید به طور واضح و بدون دخالت صداهای محیطی به فایل صوتی مورد نظر خود گوش فرا دهید و یا مکالمه ای با کیفیت صدای بالا داشته باشید. هندزفری ها به دو دسته هندزفری های بی سیم و هندزفری های باسیم تقسیم می شوند که هر کاربر با توجه به شرایط خود و موارد استفاده از هندزفری یکی از انواع بی سیم و با سیم را انتخاب می کند.

هندزفری های بی سیم: با هندزفری های بی سیم یا بلوتوث می توانید در هر زمان و هر مکان به خصوص هنگام رانندگی، بدون نگرانی از خراب شدن سیم هندزفری، با گوشی خود صحبت کنید یا از موزیک و فایل های صوتی دلخواه خود لذت ببرید. می توانید در مواقعی که از هندزفری بی سیم استفاده نمی کنید ­­­آن را در حالت خاموش نگه دارید تا از شارژ طولانی مدت آن بهره ببرید.

هندزفری های سیمی: هندزفری های سیمی یک ارتباط مطمئن و بدون نگرانی از تمام شدن شارژ که در هندزفری های بی سیم وجود دارد برای شما فراهم می آورند. بهتر است در مواقعی که از هندزفری سیمی استفاده نمی کنید، سیم هندزفری را با یک کش یا بست کابل پلاستیکی جمع کرده و ببندید، تا به همین سادگی بتوانید به مدت طولانی از یک هندزفری سیمی سالم بهره ببرید.


جستجوی دقیق تر