درباره ما


به نام خدا
شرکت سایبرتکس با بیش از یک دهه سابقه در امر IT افتخار دارد تا با در اختیار داشتن کادری مجرب و همچنین با تکیه بر تجربیات چند ساله خود ، در خدمت جامعه بزرگ ایرانیان سراسر دنیا ، بخصوص کشور عزیزمان باشد . خدمات ما ر ا می توان در سه قالب زیر خلاصه کرد :


1- فروشگاه اینترنتی
با توجه به پیشرفت روزافزون دانش کامپیوتر و تجهیزات وابسته به آن ، نیاز مبرم به بهره گیری از این تکنولوژی در زمینه های مختلف بیش از پیش محسوس گشته است . ناگفته پیداست که مشکلاتی همچون تنوع نظرات ، تنوع مدل ، وجود قطعات غیر اصلی و تقلبی و مشاوره های ناآگاهانه و . . . تصمیم گیری صحیح در این زمینه و تهیه رایانه مناسب را مشکل می سازد . از طرفی گسترش روز افزون جمعیت جوامع و در راستای آن نفوذ دستگاههای الکترونیکی به منازل ، امکان دسترسی آسان به محصولات و اطلاعات صحیح آنها و همین طور خرید آسان و مطمئن از طریق اینترنت را برای شهروندان مطالبه می نماید . خرید آسان و مطمئن ، دریافت اطلاعات صحیح مورد نیاز از یک کالا و یا خدمات ، بررسی جوانب مختلف کالای مورد نیاز و حتی الامکان دیدن تصاویر مختلف از آن می تواند اینترنت را به بازار گسترده ای جهت رفع نیاز خریداران تبدیل نماید . بازاری که می توان در آن خرید دلنشینی را در کنار خانواده تجربه کرد . لذا بر آن شدیم که از طریق حاضر با بهره گیری از مشاوره کارشناسان زبده و استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز تحت وب اقدام به ارائه سیستمهای رایانه ای در این فروشگاه نمائیم . امکان مشاهده سیستمهای پیشنهادی ، بررسی جزئیات قطعات هر سیستم ، مشاوره با کارشناسان ما ، ثبت سفارش مورد نظر و . . .  همه و همه امکاناتی است که سایبرتکس در راستای رسیدن به اهداف گفته شده در این فروشگاه منظور نموده است .


2- آموزش
به منظور هماهنگی با موج جدید تکنولوژی و استفاده مطلوب ، هدفمند و بومی سازی آن ، در اولین مرحله می بایست بر ضعف عمومی دانش انفورماتیک غلبه نمود . وجود این ضعف مشکل اساسی استفاده بهینه و موثر از فناوریهای نوین و هرز رفتن استعدادهای سخت افزاری و نرم افزاری یک جامعه محسوب می گردد . لذا از اهداف اولیه این شرکت ، پایبندی به اصل نشر و اشاعه دانش به منظور نهادینه شدن فرهنگ کامپیوتر می باشد . بر این اساس سایبرتکس با اتکا به پشتوانه علمی اساتید مجرب خود اقدام به برگزاری دوره های جامعی نموده و امیدوار است بتواند مشوق افراد در راه ترقی و بالفعل ساختن استعدادهای درونی آنها باشد و گامی موثر در جهت رسیدن به اهداف خود برداشته باشد .


3- تجارت الکترونیک
اهمین تحولات و وقایع اقتصادی جهان و تاثیر بسزای آن بر روی اقتصاد جوامع بر هیچکس پوشیده نیست  و مسلما این مهم در راستای پیشرفت هایی که در زمینه تکنولوژی  IT حاصل شده ، شکل خاصی به خود گرفته است .  حال آنکه  تبلیغات نادرست و هدفمند گروهی از افراد ذهنیت نادرستی را نسبت به این علم پدیدار ساخته است . واحد تجارت الکترونیک سایبرتکس با هدف ارائه خدمات تخصصی مجاز در بورس های داخلی و بین المللی پایه گذاری گردیده و بنا بر آن دارد که با عرضه مناسب ترین سرویس های آموزشی موفقیت علاقه مندان را به میزان قابل توجهی افزایش دهد .


در انتها باید گفت : سایبرتکس به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات رایانه ای در ایران ، ارائه خدمات کارساز به مشتریان و پاسخگویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه فعالیت های خود قرار داده است . نگرش مشتری مداری حاکم بر فعالیتهای گروه از همان ابتدای امر موجب شده است تا افزایش خشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات ، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارائه خدمات نوین ، افزایش کارایی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان ، جزء مهمترین اصول و ارزش های فعالیت این مجموعه باشد . حال آنکه خدمات رسانی به جامعه ، کمک به رشد و توسعه فرهنگ استفاده از رایانه و دیگر تبعات آن ، به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان سایبرتکس بوده است .


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             شرکت فنی و مهندسی سایبرتکس